O nas

Firma BHP Projekt Sp. z o.o.

Prawo wymaga podejmowania czynności związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa pracownikom. Zobowiązany jest do tego pracodawca, jak również pracownicy – każdy według swoich kompetencji. Firma BHP Projekt Sp. z o.o. nie skupia się wyłącznie na spełnianiu wymogów prawa. Dbamy o popularyzację zagadnień bhp, ppoż. i pierwszej pomocy. Wskazujemy na praktyczne zastosowanie poznawanych zasad i czynności.

Spełnianie powyższych założeń możliwe jest dzięki, zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry pracowników. Nasi specjaliści przekazują wiedzę w sposób prosty, bezpośredni i wzbudzający zainteresowanie.

Firma BHP Projekt Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie wprowadzania systemu zarządzania bhp na podstawie normy PN – 18001 i OHSAS 18001, w firmach zewnętrznych.

Oferta współpracy może obejmować nadzór i doradztwo w zakresie bhp, ochrony przeciwpożarowej i organizowaniu struktur pierwszej pomocy, na podstawie umowy o współpracę, jak również wykonywanie poszczególnych usług (np. szkolenia bhp, opracowanie dokumentacji powypadkowej, itd.).

Konkurencyjne ceny, wysoki poziom kwalifikacji naszych specjalistów oraz umiejętność elastycznej komunikacji z klientami wyróżniają naszą firmę jako partnera na europejskim poziomie.

Nasi specjaliści posiadają:

  • studia wyższe w zakresie BHP
  • uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
  • międzynarodowy certyfikat ratownika-instruktora pierwszej pomocy (przedmedycznej)

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY!